Hakkımızda

Bizi Yakından Tanıyın

Anında Her Yerde

Bugünün rekabetçi iş dünyasında, işletmelerin zamandan tasarruf etmesi ve operasyonlarını daha etkin ve verimli bir şekilde yürütmesi kritik öneme sahiptir. Özellikle hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmalar, paketlerini güvenle taşımak ve kuryelerin maaş, izin ve mutabakat gibi sorunlarıyla uğraşmamak için doğru adımları atmaları gerekmektedir. 

Bu bağlamda, CTN Dağıtım olarak, tüm alanlarda sektörün lideri olmayı hedefleyerek özenle hizmet vermeye başladık. Firmaları tüm risklerden koruyan ve işlerini kolaylaştıran entegrasyonlar, sipariş takibi ve raporlama gibi çözümler sunuyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en hızlı ve güvenilir şekilde karşılayarak, motokurye hizmetlerinde lider bir konuma ulaşmak ve sektördeki en saygın isim olmak.

0 +

Mutlu Çalışan

0 +

Başarılı Teslimat

0 +

Yılı Aşkın Tecrübe

0 +

İş Ortaklığı

Sektöründe Yenilikçi Firma !

CTN Dağıtım, Hızlı ve Güvenilir Teslimatlar !

Küçük ebatlı gönderileriniz için hızlı çözüm aynı zamanda restoranların 1 numaralı tercihi yemeği sıcak teslim etmenin en hızlı yoludur. Hassas teslimat anlayışımız sayesinde yemekleriniz özenle teslim edilir ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlanır.

Hızlı Teslimat

Zamanında sorunsuz teslimat garantisi.

Zaman Tasarrufu

ÇTN Dağıtım sayesinde zamandan tasarruf edin.

Raporlama

Raporlama sistemimizle işinizi geliştirmenize yardımcı oluyoruz.

Entegrasyon Çözümleri

Entegrasyon çözümlerimizle işinizi kolaylaştırıyoruz.